بستن
جستجو
Filters

فروشگاه اینترنتی سامسونگ 724. قوانین و روشهای پرداخت

قوانین و روشهای پرداخت

ضوابط و مقررات پیش‌فروش Galaxy S9 و +Galaxy S9

 

ضوابط و مقررات موردبحث شامل پیشنهاد خرید یک گوشی سامسونگ گلکسی S9 /S9+ میباشد که به‌موجب آن از مشتریان دعوت میگردد در طرح پیش فروش گوشی موبایل سامسونگ گلکسی S9 +/S9 که به‌اختصار "پیش‌فروش" نامیده شده و از تاریخ 10 اسفندماه تا اتمام ظرفیت ثبت نام برگزار میگردد، مشارکت نمایند.

پیش فروش تنها در وب‌سایت‌های شرکای تجاری سامسونگ و فروشگاه‌های منتخب که در محدوده قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت مینمایند، انجام خواهد پذیرفت.

پیش‌فروش شامل دستگاه‌های "سامسونگ گلکسی S9 " و " سامسونگ گلکسی +S9 " میباشد که به‌اختصار "دستگاه" نامیده میشود.

ثبت‌نام کنندگان پیش‌فروش همزمان با دریافت دستگاه، یک عدد شارژر بیسیم و یک کارت حافظه رایگان و 20 گیگابایت اینترنت رایگان همراه اول، دریافت خواهند کرد.

یک رسید تائید پیش‌خرید (" تائیدیه" ) به‌محض تکمیل پرداخت وجه قیمت دستگاه به ثبت‌نام کنندگان ارائه خواهد شد. شایان‌ذکر است قیمت مذکور به پیشنهاد سامسونگ و به واحد ریال جمهوری اسلامی ایران تعیین گردیده است که "مبلغ پیش‌خرید" نامیده میشود. در صورت لغو تائیدیه، مبلغ پیش‌خرید، تنها در صورت ارائه رسید تائیدیه توسط پیش‌خرید کننده  و پس از طی مراحل اداری، قابل‌استرداد خواهد بود.

مشتریانی که پیش‌خرید نموده اند، میبایست رسید تائیدیه را به‌عنوان مدرک اثبات خرید صورت گرفته نگهداری نموده و جهت دریافت دستگاه تحویل نمایند.

در صورت مفقود شدن تائیدیه، مجموعه سامسونگ724 و سامسونگ هیچگونه مسئولیتی در قبال هزینه ها یا آسیبهای احتمالی، نخواهد داشت.

دستگاههای خریداری‌شده از هفته آخر اسفندماه بر اساس اولویت ثبت نام و محل تحویل شروع به تحویل به خریداران خواهد شد.

در هنگام تحویل کالا مشخصات خریدار اعم از تصویر کارت ملی و مشخصات تماس و رسید دریافت کالا توسط مجموعه سامسونگ724 دریافت می‌گردد و در اختیار سامسونگ قرار می‌گیرد.

سامسونگ و فروشگاه سامسونگ724 تنها مراجع ذی‌صلاح جهت اعمال تغییرات یا توقف این پیش‌فروش در کانال های فروش اختصاصی سامسونگ724 و یا اعمال تغییرات در مفاد این ضوابط و مقررات، منطبق با قوانین قابل‌اجرای جمهوری اسلامی ایران، در بازه اجرای این پیش‌فروش خواهد بود.

مشتریان مشارکت‌کننده در این پیش‌فروش پذیرفته اند که هرگونه اختلاف احتمالی که مستقیما یا غیرمستقیم به این ضوابط و مقررات مرتبط میباشد، منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران تفسیر گردیده و میبایست در مراجع قضایی ذیصلاح حل‌وفصل گردد.

فروشگاه سامسونگ724 مسئولیت هیچگونه زیان یا آسیب وارده به ثبت نام کنندگان، در ارتباط با این ضوابط و مقررات را نخواهد پذیرفت.

 

 

پرداخت آنلاین                                                                                                                           

برای پرداخت از روش پرداخت اینترنتی، به اطلاعات زیر از کارت عابر بانک خود نیاز دارید.

-         شماره 16 رقمی کارت

-         تاریخ انقضا: (تاریخ انقضا روی کارت عابر بانک )

-         شماره cvv روی کارت: ( شماره ای چهار یا سه رقمی روی کارت عابر بانک که در حین خرید اینترنتی به آن نیاز دارید. )

-         رمز دوم یا رمز اینترنتی: (رمز دوم کارت عابر بانک خود که از طریق دستگاه های خود پرداز فعال کرده اید را در طی مراحل ثبت واریز نیاز دارید.فراموش نکنید رمز دوم با رمز اصلی کارت تفاوت دارد.)